TrueBeam’in Avantajları Nelerdir?

TrueBeam’in Avantajları
"Akıllı’’ otomasyon, görüntüleme, konumlandırma ve hastaların tedavisinde gerek duyulan adımların sayısında beş kata kadar azalma ile tedavi süreçlerini hızlandırır.
FFF (Flattening Filter Free-Filtresiz Demet) modu ile 2400 MU/dakikaya kadar doz hızıyla, tedavi sürelerini kısaltarak hastaya daha fazla rahatlık sunar. Normalde 10-15 dakika süren standart bir IMRT tedavisi iki dakikadan daha az zamanda tamamlanabilir.
40 dakikadan iki saate kadar süren kompleks bir radyocerrahi uygulaması ise 5 ile 20 dakika arasında tamamlanabilir.
Çok kısa sürede yaptığı doz gönderimi sırasında tümör hareketine daha az zaman bırakarak daha isabetli ışınlama yapabilmektedir. TrueBeam sisteminin hassasiyeti bir milimetreden küçüktür. Bu keskin ve hassas görüntüleme, hasta konumlandırma, hareket yönetimi, ışın şekillendirme ve doz gönderme teknolojileri arasında yeni bir senkronizasyon seviyesi oluşturan, tedavi boyunca her on milisaniyede bir doğruluk kontrolleri yapan sistemin modern mimarisi ile sağlanmıştır. Tedavi devam ederken 100.000'den fazla veri noktası sürekli gözlenerek sistemin ‘‘doğru bir izomerkez’’ veya tedavi için odak noktasını koruması temin edilmektedir. Bu yükselmiş hassasiyet seviyesi doktorların hareket eden bir organ içindeki tümörü yüksek doğrulukla tedavi etmesine olanak sağlar.
TrueBeam Neden Farklıdır?
Daha isabetlidir (ya da Doğru Hedef Üstünlüğü): Tedavi odağına daha iyi isabet eden ışınlama yapar.
Daha hızlıdır (ya da Zaman Avantajı): Tedavi süresini kısaltır.
Daha yüksek performanslı bir tedavi süreci sağlar (ya da Yüksek Performans)
Radyoterapi ve Radyocerrahi seçeneklerini hasta için konforlu bir şekilde entegre ederek aynı platformda sunabilen bir teknolojidir
TrueBeam’in Avantajları